نکات حقوقی

شرايط و ضوابط استفاده

۱تمامی خریدها به صورت آنلاین انجام خواهد شد.

 ۲هرگونه اشتباه از طرفین قابل بررسی و اصلاح می باشد.

 ۳تا زمانیکه بعد از خرید کد رهگیری برای خرید دریافت ننموده اید خرید تکمیل نگردیده است.

 ۴فروشگاه اسپورتینو نهایت تلاش خود را برای جلوگیری و افشای اطلاعات شما به عمل خواهد نمود، لازم است طی دوره های مشخص نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایید.

 ۵درصورت وجود مغایرت و اشتباه در ارسال کالای خریداری شده فروشگاه اسپورتینو خود را موظف می داند بدون اخذ هیچگونه هزینه ای محصول اشتباهی را پس گرفته و نسبت به ارسال مجدد کالا اقدام نماید.

 ۶ درصورت عدم رضایت مشتری از محصول خریداری شده طی مدت ۴۸ ساعت پس از تحویل به شرط اینکه صدمه ای به کالا نیامده باشد و یا از کالا استفاده نشده باشد مشتری می تواند نسبت به عودت کالا با اعمال هزینه پستی اقدام نماید.

 ۷برای ثبت شکایت می توانید از قسمت مربوطه اقدام نمایید و فروشگاه اسپورتینو خود را موظف می داند ظرف مدت ۴۸ ساعت به شکایت وارده رسیدگی نماید.

 ۸مسئولیت هرگونه اشتباه در هنگام پرداخت که ناشی از درگاههای پرداخت بانکها باشد بر عهده شبکه بانکی بوده و در صورت نیاز مشتری باید از سیستم بانکی با توجه به کدپیگیری مربوطه اقدام نماید.

 ۹تخفیف ها و فروش های ویژه که در سایت قرار میگیرد مربوط به زمان خاص بوده و مشتری برای استفاده از تخفیفات ملزم می باشد در موعد مقرر نسبت به تکمیل خرید اقدام نماید و صرف افزودن به سبد خرید حقی را برای او ایجاد نمی کند.

 ۱۰هرگونه سو استفاده از محصولات به هر نحو قابل پیگیری از طریق مراجع قضایی می باشد.


طراحی سایت